Video od Steva - Angličtina 1.stupeň 14.12.2023

V rámci výuky ve 2.B, 3.B, 4.B a 5.B jsme měli projektovou výuku, a to na téma vytvoření celotřídního videa s otázkami pro jejich oblíbeného hrdinu, kterého znají z učebnic pro AJ. Na tomto úkolu svými společnými silami spolupracovali žáci nejenom v angličtině, ale i dalších předmětech, jako je informatika, tělesná výchova, hudební i výtvarná výchova.

Cílem bylo vytvořit video, ve kterém by se Stevovi ukázaly různá taneční i pěvecká představení, umělecké výrobky z výtvarné výchovy nebo také i mít možnost se Steva zeptat na otázku, která by daného žáka zajímala. Výsledkem našeho snažení je zhruba pětiminutové video, kde Steve ukazuje výrobky žáků i krátké sestřihy z videí, ale hlavně odpovídá na otázky. Ostatně, podívejte se na výsledek sami.

Tímto děkuji všem zúčastněným za spolupráci a věřím, že je tento projekt bavil a společně se těšíme na další.

učitel AJ, Mgr. Jiří Rucki