Konečně sníh - II. A

Od středy se nám venku moc líbí. Koulování, válení se ve sněhu a stavění sněhuláka – to je naše 😀. Děti řekly, že to bylo super a já doufám, že takových super dnů bude více. Jen ať sněží.

vychovatelka Kateřina Sedláková

Skupina č. 3 - Šijeme pro zdravotníky

Po delší nucené odluce jsme se konečně potkali se svými žáky v družině. I když v trochu jiném složení, přesto jsme byli rádi, že se opět vidíme a můžeme se věnovat věcem a tvoření, které nás nesmírně baví a dělají nám radost. S potěšením jsme se zapojili s paní učitelkou Delinčákovou a její třídou do projektu „Poděkování zdravotníkům“. Děti pro zdravotníky šily ozdoby na stromeček, jako poděkování zato, že v době covidového onemocnění se starají o ty, kteří to nejvíc potřebují.

Věříme, že naše výrobky se budou líbit a udělají zdravotníkům radost. Přejeme všem Veselé vánoce a krásný a Nový rok.

Vychovatelka Ivana Staňková

Vánoce se blíží

V tomto adventním čase s dětmi vyrábíme vánoční ozdoby. Vystřihovali jsme vločky z papíru na výzdobu oken.

Pak jsme vyráběli hvězdičky na stromeček.

Volnou chvilku nám zpříjemnila Adélka, která si přinesla flétnu a zahrála dětem koledy.

Moc se nám to líbilo 😀.

Hotovými hvězdičkami jsme si vyzdobili stromeček ve třídě.

Až přijde čas, děti si ozdoby odnesou domů. Všem přeji krásné, kouzelné a bezstarostné Vánoce.

vychovatelka Kateřina Sedláková