Sluníčka - I.oddělení

Na děti z I.oddělení se z nástěnky usmívají veselá sluníčka, která si sami, vyrobily.

Vychovatelka Kateřina Sedláková

Kytička pro maminku - I.oddělení

Kytička je bílá,
maminka je milá.
Ke kytičce přivoníme,
k mamince se nakloníme.
Hubičku jí dáme,
že jí rádi máme.

I děti z Berušek si pro svou milovanou maminku vyrobily květinku a popřály ji k svátku všechno nejlepší.

Vychovatelka Kateřina Sedláková

Maminkám - II.oddělení

V našem oddělení jsme si dlouho povídali o tom, co pro nás znamená naše maminka, co pro nás všechno dělá a jak se o nás stará. Přemýšleli jsme, čím bychom ji mohli potěšit. Zvláště, když budou mít maminky svátek. A tak se děti nakonec pustily do výroby papírových květin. Výroba nebyla vůůůbec jednoduchá. Ale potěšit svou maminku chtěli všichni. A tak děti skládaly a skládaly 😄…Do výroby se s vervou pustili i kluci. Květiny postupně přibývaly a nakonec vznikla nádherná kytice. Děti ne nemohly dočkat, až květinu svým maminkám předají. Posíláme pěkný pozdrav všem maminkám 😉. Všechno nejlepší k vašemu svátku – DNI MATEK.

vychovatelka Helena Drahošová