Odpoledne plné her a zábavy - VII. oddělení

V pátek 24.5. se děti VII. oddělení ŠD zúčastnily festivalu „IQ PLAY“ ve středisku volného času Gurťjevova, Ostrava-Zábřeh. Na festivalu byly k vidění hračky edukativního charakteru, smyslové hračky, logické hry, stavebnice a Montessori pomůcky. Děti si spoustu z nich vyzkoušely a že se nenudily svědčí fotodokumentace.

Elešová Hana, vychovatelka

Koloběžkové závody – celodružinová akce

V pátek 17.5.2019 ožilo školní hřiště smíchem, jásotem a skandováním dětí školní družiny. Důvodem byly „Koloběžkové závody“, které pro děti uspořádaly paní vychovatelky. Na koloběžkách, které zapůjčila škola, projížděli závodníci na čas slalomovou dráhu, potýkali se s nástrahami jízdy zručnosti a prokazovali své znalosti v poznávání dopravních značek.  Ti nejšikovnější a nejvšestrannější účastníci byli odměněni za první tři místa drobnými dárečky a sladkostmi.

Počasí nám přálo, závody se zdařily a všichni ten den odcházeli domů spokojeni a s úsměvem.

vychovatelka Mgr. Eva Uhlářová, Helena Drahošová

Vyhodnocení:

Tulipány pro maminky – II. oddělení

V našem oddělení se děti pustily do výroby tulipánů z papíru, aby udělaly radost maminkám k jejich svátku. Práce jim šla rychle od ruky. Nakonec se tulipány dozdobily lýkovou mašličkou a děti poslaly maminkám srdíčka z lásky 😂.

vychovatelka Drahošová