Klub FreeCoolIn

-----------------------------------

O FreeCoolInu

Co je to FreeCoolIn?
          - klub pro děti a mládež od 6 do 15 let nejen pro žáky ZŠ Provaznická, ale také pro jejich kamarády, tedy i pro děti a mládež z okolních základních škol

Z čeho vznikl název klubu?
          - ze tří slov, které děti a mládež často používají - free, cool, in

Kde FreeCoolIn probíhá?
         - v prostorách Školního informačního centra a základní knihovny, tedy v ŠICu

Co FreeCoolIin nabízí?
          - zázemí, vyplnění volného času, možnost smysluplného trávení volného času, různorodé aktivity (besedy, dílny prázdninové programy, nocování aj.)

Musím se účastnit aktivit FreeCoolInu?
          - ne, děti, které se nechtějí zapojit, mají možnost trávit v klubu čas podle vlatních představ (sportovní vyžití, deskové hry, stolní tenis, fotbálek, knihovna, internet, příprava do školy aj.)

Musím se do klubu zaregistrovat?
          - ne, je jen a jen na tobě, zda a kdy v době provozu do klub přijdeš a jak ho budeš využívat (tedy v souladu s dobrým chováním)

Budu něco za využití FreeCoolInu platit?
          - ne

Co prázdniny, mohu do klubu přijít v době prázdnin?
          - ano - sleduj nástěnku ŠICu, rozhlas, www, zeptej se knihovnice, zda pro tuto dobu něco plánuje. Vždy by ti měla dát včas vědět, aby ses mohl na akci v době prázdnin přihlásit.

A jaká je provozní doba FreeCoolInu?

Pondělí 12:30 - 16:00
Úterý  12:30 - 16:00
Středa  12:30 - 13:30
Čtenáři 11:30 - 13:30